Hoitokoti Päiväkumpu Oy

Pasilankatu 2
00240 Helsinki

Keskus: 050 433 2275
Fax: (09) 7771 2760
info@hoitokotipaivakumpu.fi

Y-tunnus: 2154142-0

Verkkolaskuosoite: 003721541420
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Välittäjätunnus: E204503

Paperilaskut:
Hoitokoti Päiväkumpu Oy
PL 53561
00063 Laskunet

Sähköpostilaskut: laskutus@hoitokotipaivakumpu.fi


Toimiston yhteystiedot

asumispalveluiden johtaja, asiakassuhdevastaava

Aija Jacobsson

050 400 1236
aija.jacobsson@hoitokotipaivakumpu.fi
toimistopäällikkö

Paula Malmberg

050 386 6571
paula.malmberg@hoitokotipaivakumpu.fi
konsernin toimitusjohtaja

Anne Kangas

040 715 4945
anne.kangas@hoitokotipaivakumpu.fi
konsernin talousjohtaja

Ville Väätäinen

041 506 3234
ville.vaatainen@hoitokotipaivakumpu.fi
tukipalveluiden johtaja

Karri Nieminen

046 9222 818
karri.nieminen@hoitokotipaivakumpu.fi
kiinteistövastaava

Tom Åberg

050 430 2199
tom.aberg@hoitokotipaivakumpu.fi

Keittiö Karpalo

Repovuorentie 12
00670 Helsinki
050 305 3137
karpalo@hoitokotipaivakumpu.fi

Arabianrannan yksikkö

Muotoilijankatu 18 A
00560 Helsinki
Airi Järvinen
yksikönjohtaja

Airi Järvinen

050 501 0911
fax: (09) 7771 2770
airi.jarvinen@hoitokotipaivakumpu.fi

Käpytikka-talo

045 261 5440
fax: (09) 7771 2770
kapytikka@hoitokotipaivakumpu.fi

Itä-Pasilan yksikkö

Topparikuja 7
00520 Helsinki
yksikönjohtaja

Carina Sundell

050 381 5733
fax: (09) 756 278 61
carina.sundell@hoitokotipaivakumpu.fi

ryhmäkotivastaava, ryhmäkoti Ainola

Tuija Lehtovuori

050 568 7222
tuija.lehtovuori@hoitokotipaivakumpu.fi
ryhmäkotivastaava, ryhmäkoti Vipula

Tuija Lehtovuori

050 568 7222
tuija.lehtovuori@hoitokotipaivakumpu.fi
Ryhmäkotivastaava, ryhmäkoti Kullervo

Jaana Sääsk

050 357 9087
jaana.saask@hoitokotipaivakumpu.fi
ryhmäkotivastaava, ryhmäkoti Vanamo

Maarit Pesonen

050 410 7679
maarit.pesonen@hoitokotipaivakumpu.fi

Ryhmäkoti Ainola

050 409 4358
fax: (09) 756 278 62
ainola@hoitokotipaivakumpu.fi

Ryhmäkoti Vipula

050 527 5081
fax: (09) 756 278 62
vipula@hoitokotipaivakumpu.fi

Ryhmäkoti Kullervo

050 527 5810
fax: (09) 756 278 63
kullervo@hoitokotipaivakumpu.fi

Ryhmäkoti Vanamo

050 527 5904
fax: (09) 756 278 64
vanamo@hoitokotipaivakumpu.fi

Länsi-Pasilan yksikkö

Pasilanraitio 2
00240 Helsinki
Maarit Kankimäki
yksikönjohtaja

Maarit Kankimäki

050 354 9099
fax: (09) 7771 2730
maarit.kankimaki@hoitokotipaivakumpu.fi

ryhmäkotivastaava, Ilmatar ja Väinölä

Tuija Raita

050 465 4979
fax: (09) 7771 2730
tuija.raita@hoitokotipaivakumpu.fi

Ryhmäkoti Ilmatar

050 441 7965
fax: (09) 7771 2730
ilmatar@hoitokotipaivakumpu.fi

Ryhmäkoti Väinölä

050 347 9069
fax: (09) 7771 2730
vainola@hoitokotipaivakumpu.fi

Malmin yksikkö

Pukinmäenkaari 7 B 14
00700 Helsinki
Airi Järvinen
yksikönjohtaja

Airi Järvinen

050 501 0911
airi.jarvinen@hoitokotipaivakumpu.fi

Kotipolun ryhmäkoti

050 599 3149
fax: (09) 2243 3371
kotipolku@hoitokotipaivakumpu.fi

Paloheinän yksikkö

Repovuorentie 12
00670 Helsinki
Sanna Kylliö
yksikönjohtaja

Sanna Kylliö

050 382 0414
fax: (09) 7771 2780
sanna.kyllio@hoitokotipaivakumpu.fi

ryhmäkotivastaava, Kaleva

Hanna Roimola

050 305 2829
hanna.roimola@hoitokotipaivakumpu.fi
ryhmäkotivastaava, Kyllikki

Maija Ignatius-Juusti

050 590 6434
maija.ignatius-juusti@hoitokotipaivakumpu.fi

Ryhmäkoti Kaleva

050 303 8431
fax: (09) 7771 2785
kaleva@hoitokotipaivakumpu.fi

Ryhmäkoti Kyllikki

050 303 7836
fax: (09) 7771 2785
kyllikki@hoitokotipaivakumpu.fi

Vuosaaren yksikkö

Merikorttikuja 6 R 142-143
00960 Helsinki
Maarit Kankimäki
yksikönjohtaja

Maarit Kankimäki

050 354 9099
fax: (09) 3284 1430
maarit.kankimaki@hoitokotipaivakumpu.fi

Ryhmäkotivastaava, Vellamo ja Ahtiala

Katja Vento

050 342 7249
katja.vento@hoitokotipaivakumpu.fi

Ryhmäkoti Vellamo

050 356 3936
fax: (09) 3284 1430
vellamo@hoitokotipaivakumpu.fi

Ryhmäkoti Ahtiala

050 356 4639
fax: (09) 3284 1430
ahtiala@hoitokotipaivakumpu.fi